CHCETE UŽ KONEČNĚ UMĚT ZVLÁDAT NÁROČNÉ ŽIVOTNÍ SITUACE A VÍCE SI UŽÍVAT ŽIVOTA?

Zbytečné myšlenky, malá sebedůvěra, obavy z budoucnosti, úzkost, únava, nechuť... V malých dávkách patří k životu, ale ve vyšších ho otravují.

Možná tyto nepříjemné pocity zažíváte častěji, než byste chtěli.

Jde to přitom i jinak.

Jsou lidé, kteří by vám řekli, že změnili pár drobností a jejich život se výrazně zlepšil. Že si teď už váží sami sebe, dovedou se pro spoustu věcí nadchnout a věří, že když přijdou problémy, tak je zvládnou. Tito lidé zažívají starosti, neúspěchy a zklamání - tak, jako každý. Ale jejich přístup k nim je jiný. A jinak také přistupují k úspěchům a světlým stránkám.

Výzkumy dokládají, že jejich život je VESELEJŠÍ, SPOKOJENĚJŠÍ, ÚSPĚŠNĚJŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ - A TAKÉ DELŠÍ.

Přidejte se k nim! (Vlastně k nám:) )

Přestaňte náročné situace ve svém životě řešit metodou pokusu a omylu.

Vybudujte si silnou PSYCHICKOU IMUNITU, díky které budete starostmi proplouvat. Čtete dál a dozvíte se, jak na to.

PŘÍBĚH O RYBÁCH A RYBAŘENÍ

 

Byly dvě chudé vesnice a lidé v nich měli hlad.

rybyPrvní vesnicí jednou procházel dobrý muž Amos; zželelo se mu těch zbídačelých lidí, nalovil jim ryby a rozdal jim je. Lidé byli nadšení a vděční a všechno snědli. Amos jim přinášel ryby pravidelně a lidé už na ně vždycky čekali. Hlad měli už jen ve vzpomínkách a jejich život se o hodně zlepšil.

 

rybsDruhou vesnicí procházel jiný dobrý muž, Amis. I jemu bylo líto hladových obyvatel. Šel zpátky domů a do vesnice se vrátil se svým rybářským náčiním. Začal místní lidi učit plést sítě a lovit ryby. Zájem lidí narůstal a za nějakou dobu už si uměla každá rodina nalovit tolik ryb, kolik potřebovala. Hlad z vesnice zmizel a život lidí se o hodně zlepšil.

Amos a Amis zestárli a zemřeli.

Lidé z první vesnice chodili do míst, kudy Amos vždycky přicházel, a čekali na něho a na ryby. Když se několik dní neukázal, lidé začali mít zase hlad. Zakrátko na tom byli stejně bídně, jako předtím.

Lidem z druhé vesnice se dařilo dobře. Na Amise skoro zapomněli, ale nezapomněli na umění rybařit, které je Amis naučil. Už nikdy neměli hlad.

Já vás chci učit rybařit. Máte zájem? Tak pojďte se mnou.

mp-ref

Jmenuji se Michaela Peterková, jsem vaše online psycholožka pro reálný život a máma od dětí.

Rodina a profese jsou můj život.

 

 

Ráda pracuju se "skutečnými osobnostmi". Co to je za lidi?

Ne obličeje z prvních stránek novin. Jsou to lidé, kteří nechtějí, aby se jim život jen tak přihodil. Kteří se snaží něco aktivně dělat. Kteří DĚLAJÍ CHYBY, ZAŽÍVAJÍ ZKLAMÁNÍ, OBČAS BY SE VŠÍM NEJRADŠI PRAŠTILI, ale druhý den se zase snaží. Často to nejsou lidé super-úspěšní v tom smyslu, jak se dnes úspěch chápe. Jejich hrdinství je v tom, že svůj život uskutečňují.

A jak vznikl projekt Psychická imunita, kterého se účastníte?

Hlavním impulsem bylo, že hrozně nerada lidem říkám, že něco nejde. Dlouhodobě se věnuji klientům ve své soukromé praxi, ale zvládnu jich takto jen málo. Navíc jsem praxi kvůli dalším aktivitám omezila, takže spoustu zájemců musím odmítat.

Rozhodla jsem se proto vytvořit projekt, který by mi umožnil předat zajímavé informace více lidem.

VZALA JSEM TY NEJZAJÍMAVĚJŠÍ ZKUŠENOSTI, KTERÉ JSEM V PRŮBĚHU LET SE STOVKAMI KLIENTŮ NASBÍRALA, A VYTVOŘILA Z NICH PROGRAM, U KTERÉHO UŽ NEMUSÍM NIKOMU ŘÍKAT, ŽE SE HO NEMŮŽE ZÚČASTNIT.

Téma bylo jasné. Když jsem totiž přemýšlela nad tím, co měla většina klientů společného, vyšlo mi z toho jednoznačně toto: Naprostá většina mých klientů a lidí, které znám, mají SLABOU PSYCHICKOU IMUNITU. Jsou málo odolní, nebo si to aspoň myslí a chovají se tak.

Kvůli tomu jsou často nejistí, rozhodí je kdejaký problém, nechávají se ovládat hloupými myšlenkami a zažívají zbytečné obavy.

Nechají se otravovat minulostí, obávají se budoucnosti a neužívají si současnost.

Přitom je možné vybudovat si silný psychický obranný systém, díky kterému se s běžnými i velkými problémy vyrovnáváme mnohem lépe.

Nejsou v tom žádná kouzla. VŠICHNI MÁME ZÁKLADY ODOLNOSTI, SÍLY A SPOKOJENOSTI V SOBĚ. Stačí je jen najít, oprášit, posílit a začít používat. Myslím, že vám umím poradit, jak na to.

Všechny moje zkušenosti vám jsou nyní k dispozici.

Můžete si je užívat z pohodlí domova, mnohem levněji, než při osobních psychologických konzultacích, a uvidíme se i naživo - aspoň přes monitor:)

CHCETE ŘEŠENÍ OD PROFESIONÁLKY, KTERÁ OSOBNĚ PRACOVALA S PĚTI STOVKAMI KLIENTŮ A JEJÍMIŽ ONLINE APLIKACEMI PROŠLO JIŽ PŘES ČTVRT MILIONU LIDÍ?

Tady je:

Postup k vybudování a posílení psychické imunity, který vás naučí, jak mnohem lépe zvládat běžné životní starosti, a díky kterému získáte odolnost, sílu a větší spokojenost.

Nečekejte žádné "zázraky z vesmíru", naivní poučky ani často omílané rady, které nefungují. Všechno, o čem tady píšu nebo mluvím, jsou věci, které REÁLNĚ POMOHLY mně nebo mým klientům a které odpovídají vědeckým poznatkům.

Řešením pro nastartování vaší psychické imunity je:

10 Tajemství psychické imunity

x-bul-modra-big 10 TAJEMSTVÍ PSYCHICKÉ IMUNITY

E-učebnice a pracovní sešit v jednom. Díky této knížce se zorientujete ve vlastní psychice a sestavíte si jasná řešení právě pro vaši situaci a váš život.


x-bul-modra Dozvíte se, jak nakládat s negativními emocemi.
x-bul-modra Vytvoříte si zdroj, ze kterého bude vaše psychická imunita čerpat energii a díky tomu bude připravená zvládat obtížné situace.
x-bul-modra Řekneme si o tom, jak můžete mnohem lépe využívat své myšlení.
x-bul-modra Zastavíme se u kritiky.
x-bul-modra Podíváme se na to, jaké máte možnosti volby
x-bul-modra ...a na mnoho dalších důležitých věcí.

A to není všechno!

K E-BOOKU ZÍSKÁTE ZDARMA TYTO SKVĚLÉ BONUSY V HODNOTĚ 1200 KČ, KTERÉ VÁM POMOHOU ROZVINOUT VAŠI ODOLNOST A SPOKOJENOST JEŠTĚ VÍC:

 

bonus 1. bonus: JACOBSONOVA RELAXACE

Výborná pomůcka k dosažení uvolnění i pro ty z vás, kteří se jen tak lehce uvolnit neumíte. Dostanete kompletní sadu s šesti instruktážními mp3 nahrávkami a obrazovým návodem.

bonus 2. bonus: RELAXAČNĚ-SUGESTIVNÍ NAHRÁVKA

"Jak zvládat běžné starosti"

Pomůže vám vyladit vaše podvědomí tak, aby začalo pracovat pro vás. Nahrávka je příjemná, vede nejprve k uvolnění a posléze vás učí překonat nezdravé postoje ke starostem. Navozuje ve vás pocit klidu a síly.

bonus 3. bonus: SPECIÁLNÍ WEBINÁŘ

Zde zodpovím vaše konkrétní otázky k psychické imunitě

Webinář můžete sledovat na svém počítači z pohodlí domova; otázky můžete posílat předem i v jeho průběhu - vysílá se jako přímý přenos. Tento webinář bude neveřejný a určený pouze pro vás, kteří si koupíte 10 tajemství psychické imunity.

 

HODÍ SE TOTO ŘEŠENÍ I PRO VÁS?

E-book 10 tajemství psychické imunity jsem napsala pro lidi, kteří:

x-bul-modra chtějí lépe zvládat starosti a náročné situace
x-bul-modra a přitom chápou, že to za ně nikdo jiný neudělá.

POKUD RADŠI HLEDÁTE CESTY, NEŽ BYSTE NAŘÍKALI, je tenhle balíček pro start Psychické imunity přesně pro vás.

Naopak - pro lidi, kteří se cítí jako oběti okolností a chtějí, aby se změnili jen ostatní a aby jim řešení přišlo odněkud zvenku, mám upřímné pochopení, ale tento balíček se pro ně nehodí, nemůže jim pomoct. Nehodí se ani pro lidi, kteří mají skutečně vážné a spletité problémy; na ty by asi nestačil (i když zkusit to můžete).

 

Na rozdíl od běžných knížek na téma jak se zbavit stresu a podobně kladu v e-booku 10 tajemství psychické imunity extrémně silný důraz na okamžitou využitelnost poznatků.

Nebudu vám radit například "harmonizujte si vztahy s lidmi a nemyslete na hlouposti". To nikdo z nás není schopný jen tak jednoduše realizovat.

Knížka za vás ani nevyřeší vaše problémy. Není to ryba; je to návod, jak rybařit.

V knížce najdete jen takové informace, které mají okamžitou hodnotu.

Dostanete inspiraci pro jiný pohled a obohacení vašich postojů.

Knížka obsahuje SPOUSTU CVIČENÍ A ZAJÍMAVÝCH PŘÍBĚHŮ, díky kterým vše okamžitě vstřebáte a budete moci využít.

TOHLE VŠECHNO MŮŽE BÝT VAŠE:

 

10 Tajemství psychické imunity

E-book 10 tajemství psychické imunity

Obsahuje deset zásadních témat o tom, jak zvládat problémy s lehkostí a jak získat odolnost, sílu a pohodu.

.
nahr-cd

Bonusové relaxace

Pomohou Vám uvolnit se a vyladit Vaše podvědomí, aby pracovalo pro vás.

.
notes-mp-in

Živé vysílání

Na živém vysílání - webináři zodpovím vaše otázky.

.

Cena za probuzení a vyladění vaší psychické imunity je jen 480 Kč.

Za tuto cenu získáte e-book 10 tajemství psychické imunity, dvě bonusové relaxační mp3 nahrávky a speciální webinář. Jen hodnota samotných bonusů je 1200 Kč, ale ke knížce 10 Tajemství psychické imunity je získáte zdarma.

Za 480 Kč byste pořídili jen jedno sezení u psychologa a možná ani to ne (obvyklé hodinové sazby jsou dnes 500 - 1000 Kč za sezení). Z knížky 10 tajemství psychické imunity, relaxačních nahrávek a webináře přitom získáte MNOHEM VÍC.

A NEJLEPŠÍ NA TOM JE, ŽE...

...NEMŮŽETE UDĚLAT CHYBU!

Kvalitou a užitečností knížky a všeho, co k ní dostanete, jsem si natolik jistá, že vám poskytuji tuto nadstandardní garanci:

garPokud dojdete k názoru, že vám knížka a bonusy nepomohly, vrátím vám všechny vaše peníze. Knížku a nahrávky si přitom MŮŽETE NECHAT.

V uplatnění garance nejsou žádné háčky - stačí do 30 dnů napsat e-mail na misa(z@vináč)psyx.cz, odstoupit od nákupu a je to. Žádné otázky, žádné přemlouvání.

Vůbec nic tedy neriskujete. MŮŽETE JEN ZÍSKAT!

Pokud se vám líbil některý z mých e-booků, tištěných knih, mailů nebo webinářů, bude se vám nejspíš líbit i knížka 10 tajemství psychické imunity. A kdyby náhodou ne, nebude vás stát ani korunu.

ZAČNĚTE ZLEPŠOVAT SVŮJ ŽIVOT JIŽ DNES!

Pojďte si pro svůj e-book 10 tajemství psychické imunity, relaxační nahrávky a vstup na webinář.

Klikněte na tlačítko a za pár minut máte vše doma:

 


 

Ať se vám vše daří!
sign-m

 PÁR ZAJÍMAVÝCH ČÍSEL

 

 mp-ref Zodpověděla jsem přes 1800 dotazů v internetové poradně a osobně jsem pracovala s více než pěti stovkami klientek a klientů.
 .
 Obálky knížek Vyšly mi dosud tři tištěné knížky – Kurz duševní rovnováhy, Kurz zdravého sebevědomí a Básničky o vysavači (s psychoedukačními dodatky pro rodiče). Kromě toho jsem autorkou několika e-booků a 311 článků.
.
testy Našimi volnými i prémiovými kurzy a testy prošlo 297 717 lidí. Všichni se o sobě dozvěděli nové informace a jsou tak dnes jiní, než byli předtím.

Reference

Dobrý den, milá Míšo,
jsem moc ráda, že jsem si Vaši knížku 10 Tajemství psychické imunity pořídila. Je mi výborným pomocníkem v životě, který pro mě úplně jednoduchý není a nacházím v ní vysvětlení nebo pomoc vedoucí k tomu, že není tak nejhůř, jak to někdy vypadá. Děkuji moc za ni.

Eva

Dobrý den, milá paní Míšo,
co se týká sady Psychická imunita - e-book 10 Tajemství ... + mp3, tak zhodnocení je, že je to jednoduché, stručné a hlavně funkční pro běžné lidi. Vynikající jsou interaktivní cvičení, která když se provádějí, tak přinášejí i dobré výsledky. MP3 nahrávky jsou obsahově velmi hodnotné a máte příjemný, uklidňující hlas. Myslím, že e-book je vhodný pro každého, a snad každý si v něm najde co právě potřebuje. Kéž bych měl tento e-book před 30-ti lety.
Děkuji za to, co pro nás lidi děláte.

Luděk

Dobrý den,
rád bych Vám poděkoval za poznatky, které jsem načerpal ze sady "Psychická imunita". Je pravda, že některé z námětů jsem již dříve - často nevědomky - využíval, avšak novou inspiraci jsem načerpal až z "Psychické imunity". Snažím se informace nejen vstřebat, ale i používat, což se mi ne vždy zcela daří. Mohu však bez přehánění říci, že se k "životním potížím" stavím dnes jinak a řadu z nich řeším bez doprovodného stresu.
Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci.

Otto

E-book 10 tajemství psychické imunity se mi moc líbil. Formulace věcné, hutné, bez odborné terminologie, modelové příběhy jsou výstižné a celá knížka se čte lehce jako Viewegh. Vaše návody jsou UŽITEČNÉ. Vaše shrnutí jsou skvěle formulována. Z celého textu vyzařuje POHODA a šíří se k nám, čtenářům. Nejen, že rozumíte lidské duši, ale moc dobře vládnete psaným jazykem.
Paní doktorko, velice Vám děkuji a s radostí zůstávám Vaší virtuální klientkou

Miroslava

Přeji dobrý den.
Mé hodnocení je stručné - je to výborné. Velmi často se k jednotlivým kapitolám vracím. S knihou pracuji a vždy, když se cítím slabá a v ohrožení vím, že zde mám oporu. Používám i nahrávku relaxace, pěkně se mi u ní usíná. Moc za vše děkuji.
S pozdravem a přáním pěkného dne,

Marie

JAK TO FUNGUJE A PROBÍHÁ?

1. Kliknete na tlačítko k získání e-booku a dostanete se na jednoduchou objednávku, kterou vyplníte.

2. Vyberete způsob platby

Máte na výběr platbu kartou - tu doporučuji, je zcela bezpečná a velmi rychlá - knížku i nahrávky získáte okamžitě.

Druhá možnost je zaplatit bankovním převodem - to je klasická, rovněž bezpečná, i když mírně pomalejší volba - knížku a nahrávky dostanete hned po zpracování platby, což je 1-2 pracovní dny.

3. E-book 10 tajemství psychické imunity a dvě relaxační nahrávky vám poté přijdou na váš e-mail.
Také vám pak pošlu pozvánku na webinář.

 

Vše je úplně jednoduché - vyplníte objednávku, zaplatíte a podíváte se do e-mailu.

A KDYBY NÁHODOU NĚCO...

zdenek (zavinac) psyx.cz

99% transakcí probíhá úplně hladce, ale v tom jednom procentu se může stát cokoli - mail se zaplete do spamového filtru, nahrávka se nespustí... Tohle všechno umíme vyřešit.

V případě jakýchkoli potíží je tu pro vás Zdeněk z technické podpory: zdenek(z@vináč)psyx.cz

 

 


 

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ MÍ KLIENTI

Kromě online aplikací, které vyvíjím, a knížek, které píšu, také dlouhodobě pracuju s klienty ve své poradně a přednáším na seminářích. Zde je několik jejich ohlasů:

K PhDr. Peterkové chodím už téměř 4 roky, je to vždy příjemné setkání, které mi pokaždé "dobije baterky". Díky paní doktorce se mi opět daří najít sebedůvěru.
Je to velice sympatický člověk, který se umí vžít do druhého.
Ondřej Moravec, 36 let

Pomohla jste mi. Vašich 10 bodů mám v práci i doma na stole - není to jednoduché, ale pocit úzkosti se objevuje méně.
MUDr. Z.T.

Jsem vděčná, že jste mi tenkrát pomohla, nebýt Vás, byla by ze mě asi "troska" závislá na lécích.
Nika, 42 let, východní Čechy

10 Tajemství psychické imunity

 .

OBSAH KNÍŽKY
10 TAJEMSTVÍ PSYCHICKÉ IMUNITY

Úvod do tématu psychické imunity
Dvě skvělé vlastnosti všeho, co se v této knížce dozvíte.

1. Jak funguje účet vnitřní pohody
Jednoduchá pravidla hospodaření, která dobře znáte, a která když uplatníte uvnitř své hlavy, zajistíte si tím stálý zdroj úžasné pohody.

2. Dávejte si dobré otázky a dostanete dobré odpovědi
Geniálně jednoduchý postup, jak výměnou jediného slova vyřešíte problémy tak rychle, že si skoro ani nevšimnete, že nějaké vůbec byly.

3. Přestaňte bojovat s negativními emocemi
Proč se skoro každý úplně plete, když chce ze života vystrnadit nepříjemné pocity... a jak vám tajemství negativních emocí pomůže k radosti.

4. Máme chtít jen to nejlepší?
Překvapí vás, jak moc je dobré udělat si pořádek v tom, zda máme usilovat o maximum nebo se spokojit s dostatečně dobrou variantou. Sami si tak vybíráme, zda budeme spokojení nebo frustrovaní.

5. Jak se vypořádat s kritikou
Naučíte se rozlišovat dva typy kritiky, což vám výrazně pomůže ve vašem výkonu a ještě ušetříte energii.

6. Aktivita a vůle
Proč je lepší něco dělat špatně než nedělat nic.

7. Využíváte možnosti volby?
Jak se pozná, že zanedbáváte možnost volby, a jak si posbírat svůj život zpět.

8. Nesmírná síla myšlení
Jak udělat obrovský krok ke spokojenosti a získat kontrolu nad svým životem pomocí psychického procesu, který máme všichni v hlavě k dispozici.

9. Jak vybrousit svou osobnost
Jednoduchá změna pohledu na vlastní osobnost, která vám okamžitě dodá důvod vážit si sebe sama a lépe využívat svůj potenciál.

10. Báječně svěží pohled na starosti
Jak přestat být v zajetí starých postojů, které nám implementovalo okolí a které už se pro dnešní svět nehodí.

Závěr: Co dělat dál
Jak to udělat, aby vám poznatky, které považujete za chytré, vlezly pod kůži.

Osobní vzkaz

Dodatek: Dlouhodobé postupy
Dodatek věnovaný postupům, kterým musíte dát víc času.

V knížce popisuju i svůj příběh, jak jsem se vlastně dostala k psychologii.

Nebylo to totiž stylem základní škola - střední škola - vím přesně, co chci - vysoká škola - vysněná práce, to vše bez překážek a s úsměvem. Spíš to bylo, jako by někdo jel z Brna do Prahy přes Jakartu.

Musela jsem často sáhnout do rezerv své psychické imunity - řešila jsem věci, ve kterých se možná taky poznáte.

CHCETE SE CÍTIT ODOLNĚJŠÍ A DUŠEVNĚ SILNĚJŠÍ?

Chcete své starosti řešit snadněji a zažívat více pohody a spokojenosti?

10 Tajemství psychické imunity

PŘIDEJTE SE K TĚM, KTEŘÍ UŽ ZAČALI, a pořiďte si e-book 10 tajemství psychické imunity. Je plný praktických cvičení a informací, které můžete začít okamžitě využívat.

Žádné nefunkční rady, žádné dlouhé nácviky - vybrala jsem takových deset věcí, které jsou snadno použitelné a přitom nesmírně účinné.

 K e-booku dostanete ZDARMA TYTO BONUSY:

nahr-cd

Jacobsonova relaxace

Kompletní sada nahrávek a instruktážní obrázky, díky kterým se konečně budete umět dokonale uvolnit.

Relaxačně-sugestivní nahrávka Jak zvládat běžné starosti

Poslech této nahrávky vám pomůže vyladit vaše podvědomí tak, aby vás přestalo zásobovat hloupostmi a otravnými myšlenkami a začalo pracovat pro vás.

notes-mp-in

.
Vstup na neveřejný webinář

V tomto živém vysílání probereme vaše otázky týkající se psychické imunity.

Jen cena samotných bonusů je 1200 Kč. Vy je ale můžete získat zadarmo, když si koupíte e-book 10 tajemství psychické imunity.


Cena e-booku včetně bonusů je pouhých 480 Kč.

Se zárukou vrácení peněz do 30 dnů.

Dovolte si získat odolnost, sílu a spokojenost. Klikněte zde:

 


 

arrow

Než se Psychická imunita zase zavře, zbývá jen:

Chcete se na něco zeptat nebo s něčím pomoct?

Napište na misa(z@vináč)psyx.cz

Kontakt    Obchodní podmínky